علت های برتری کولر گازی اینورتر

امروزه همه ی اشخاص به دنبال کولرگازی های کم مصرف می گردند که تکونولوژی Inverter پاسخ نیاز ها می باشد. ما در اینجا می خواهیم به علت های برتری و بهره بردن از کولرگازی اینورتر بپردازیم.

مزایای کولرگازی اینورتر

سازگاری بالا با محیط زیست

در کولرگازی های اینورتر سیستمی وجود دارد که سرعت کمپرسور را تغییر می دهد و به علت سنسوری که در اینورتر وجود دارد قدرت موتور را بر اساس دمای محیط تنظیم خواهد کرد که این عامل سبب کاهش مصرف برق و صرفه جویی در انرژی می شود که این بزرگ ترین و برترین تفاوت میان کولرگازی اینورتر با کولرگازی معمولی به حساب می آید.

صرفه جویی در برق و هزینه

به علت پیچیدگی کمپرسور اینورتر ، کمپرسور در همه ی مدت با ظرفیت بالا کار نمی کند بلکه هنگامی که سرعت آن پایین است نیز انرژی کمتری مصرف کرده و سبب کاهش مصرف برق شما خواهد شد.

کم صدا بودن

با دقت به اینکه کمپرسور کولرگازی اینورتر مرتب خاموش و روشن نمی شود، اضافه بر مصرف برق کمتر صدای ناچیزی از کولر به گوش می رسد به این دلیل که روشن شدن پی در پی کولرگازی های معمولی صدای بالایی دارند.

طول عمر و دوام بالای کولرگازی اینورتر

با پیشرفت تکنولوژی اینورترها هم سرما و گرمای تهویه ی مطبوع بادوام تر شده و هم به علت استهلاک پائین تر سبب بالارفتن طول عمر قطعه های کولرگازی می شود.

خنک کنندگی سریع

کولرگازی های اینورتر نسبت به کولرگازی های معمولی محیط را به سرعت خنک یا گرم خواهند کرد به این علت که کولرگازی های اینورتر هنگامی که آغاز به کار می کنند قدرت زیادی به نسبت کولرگازی های معمولی مصرف می کنند. همینطور هنگامی که محیط به دمای مورد نظر برسد قدرت کولر و مصرف آن کاهش می یابد که این عامل به خودی خود در کاهش و صرفه جویی در مصرف انرژی موثر می باشد.

نمایندگی کولر گازی هیوندای

مطالب مشابه

قیمت کولر گازی اینورتر

آشنایی با کولر گازی پرتابل