آیا کولر گازی پرتابل مناسب است؟

در این تابستان خنک بمانید، حتی در صورتی که از یک سیستم تهویه مطبوع معمولی یا یک کولر گازی پنجره ای استفاده نمایید. دو نوع متفاوت از کولر، هر دوی آن ها به عنوان "مینی تهویه مطبوع" نامیده می شود. اولین و رایج ترین سیستم تهویه مطبوع بدون سیستم (مینی اسپلیت) است و دوم دستگاه تهویه مطبوع قابل حمل است.

مینی اسپلیت

یک سیستم تهویه هوا بدون تهویه نصب ساده است حتی در صورتی مجوز ندارید همینطور دارای مزایای متعددی نسبت به سیستم های مرکزی هوا می باشد. از آنجایی که در مناطق فعالیت می کنند، مینی تهویه مطبوع به صاحبان خانه می دهند که توانایی تنظیم مناطق گوناگون را به دمای متفاوت دارند.

به عنوان نمونه، در صورتی که آشپزخانه، اتاق غذاخوری و اتاق نشیمن یک منطقه باشد، می توان آن را به دمای پائین تری نسبت به، به عنوان نمونه، یک منطقه اداری که به عنوان اغلب مورد استفاده قرار نمی گیرد تنظیم شده است. قادر به تنظیم محیطی در محیط داخلی شما موجب صرفه جویی در صورتحساب برق می شود، سیستم مالی شما کمتر مالیات می دهد و به محیط اطمینان می دهد.

مینی اسپایت چگونه کار می کند ؟

بدون مجرای یا یک کمپرسور متصل شده، شما احتمال دارد تعجب کنید که چگونه چنین سیستمی کار می کند. ساده است. یک واحد کمپرسور در خارج و یک خط برای مبرد، تراکم و برق میان این واحد و واحد های منطقه داخلی اجرا می شود. واحد های داخلی به دست کنترل از راه دور کنترل می شوند.

مزایای مینی اسپلیت

سیستم‌های تهویه مطبوع کوچک, خانه را , بسیار کنترل می‌کنند. هوای مرکزی یک خانه کامل را به یک دمای مشخص خنک می‌کند, ولی یک سیستم a / c کوچک به هر منطقه اجازه می‌دهد تا به صورت جداگانه برای کنترل فضای داخلی نهایی و کارایی انرژی تنظیم شود.

سیستم‌هایی با یک تا چهار واحد منطقه‌ای در دسترس هستند. از آنجا که آن‌ها تکیه نمی‌کنند, کولر کوچک برای اضافه کردن اتاق, تبدیلات زیر شیروانی, اتاق‌ها و فضاهای دیگر ایده‌آل هستند که احتمال دارد توسط یک دستگاه تهویه هوا قابل‌استفاده نباشند. مزیت دیگر این است که واحدهای با پمپ‌های حرارتی نیز در دسترس هستند.

کولر گازی پرتابل

به غیر از کولر گازی های پنجره ای، که می تواند یک مسئله امنیتی و همچنین ناخوشایند به نظر برسد، تنها یک نوع دیگر از سیستم های تهویه مطبوع قابل حمل وجود دارد. به صورت کلی PAC ها (بعضی از آنها مینی سی سی ها نامیده می شوند) نامیده می شوند،

این واحدهای مستقل هستند که تقریبا یک اتاق را خنک می کند و یک واحد پنجره نیز خنک می شود. واحدهای بسیار شبیه رطوبت سازها هستند. آنها با بهره بردن از کیت پنجره، باید از روی پنجره تخلیه یا تخلیه شوند. برخی از واحدهای خود انحلال دارند و احتیاجی به تخلیه ندارند.

نمایندگی فروش کولر گازی هیوندای