کولر هیوندای

کولر گازی اسپلیت هیوندای Hyundai ساخت کجاست ؟

کولر گازی اسپليت هیوندای از سری تجهيزات سيستم تهويه مطبوع و تجهيزات ساختمان می باشد و برای تامين هوای گرم و سرد مورد استفاده قرار می گيرد شرکت بازرگانی هیوندای در سال ۲۰۱۱ ميلادی ( ۱۳۹۰ هجری شمسی ) در کشور کره جنوبی فعالیت خود را آغاز نمود .

کولر گازی اينورتر هيوندای با برق تک فاز کار می کند و برای استفاده در مناطق معتدل و گرمسير مناسب می باشد و همچنین گارانتی و خدمات پس از فروش این محصول نیز به عهده شرکت هیوا سرویس می باشد .

در کولر گازی هیوندای از گازهای R22 گاز هیدروکلوروفلوئورومتان وR410 گاز هیدروفلوئوروکربن استفاده می شوند . شرکت هیوندای از کمپرسور های روتاری ، پیستونی و دارای کیت اینورتر برای تولید کولرهای گازی ، اسپلیت استفاده می کند. و در ظرفيت های ۹۰۰۰ تا ۳۶۰۰۰ با موقعيت نصب ديواری ، ايستاده ، پرتابل ، پنجره ای می باشد که در رده مصرف انرژی A و B به صورت معمولی و اينورتر توليد می شوند.

انواع کولر گازی هیوندای

  • کولر گازی اسپلیت هیوندای دیواری

کولر گازی دیواری هیوندای با عملکرد سرد ، سرد و گرم در ظرفيت های ۹۰۰۰ ، ۱۲۰۰۰ ، ۱۸۰۰۰ ، ۲۴۰۰۰ ، ۳۰۰۰۰ و ۳۶۰۰۰ بی تی يو بر ساعت می باشد . این کولر گازی از طراحی منحصر به فردی برخوردار بوده و از کمپرسور روتاری و پیستونی استفاده میشود .

نمايشگر ديجيتال و عملکرد کم صدا از مزیت های کولر گازی هیوندای می باشد . کولر گازی دیوای هیوندای دارای رده مصرف انرژی Bو A می باشد ، در اين مدل از کولر گازی گاز مبرد R22 و R410 به کار رفته است .

  • کولر گازی اسپلیت هیوندای پرتابل

کولر گازی پرتابل هیوندای شامل مدل HACP-123WT1 می باشد. با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت ۱۲۰۰۰ بی تی يو بر ساعت با طراحی و ويژگی منحصر به فرد و مناسب برای فضا های کوچک می باشد . کولر گازی پرتابل هیوندای مجهز به دارای کمپرسور روتاری ، قدرت خنک کنندگی سریع می باشد . این کولر گازی دارای به گاز مبرد R410 سازگار با محيط زيست و در رده مصرف انرژی A می باشد .

  • اسپلیت دیواری هیوندای اینورتر

کولر گازی اينورتر هیوندای شامل مدل های HAC-2430W ، HAC-1830W ، HAC-1230W ، HAC-0930W با عملکرد سرد و گرم در ظرفیت های ۹۰۰۰ ، ۱۲۰۰۰ ، ۱۸۰۰۰ ، ۲۴۰۰۰ بی تی یو بر ساعت می باشد.

این کولر گازی از طراحی منحصر به فردی برخوردار بوده و کمپرسور آن روتاری می باشد . کيت اينورتر ، فيلتر هوای پلی پروپلين قابل شستشو ، نمايشگر ديجيتالی از مزیت های کولر گازی هیوندای می باشد . کولر گازی اينورتر هیوندای دارای ۶۰ درصد صرفه جويی در مصرف انرژی و در رده A می باشد ، در اين مدل از کولر گازی گاز مبرد R410 به کار رفته است .

نمایندگی فروش شرکت کولر گازی هیوندای

مطالب مشابه

آشنایی با کولر گازی پرتابل هیوندای

کمپرسور کولر گازی چیست و دارای چه وظیفه ای می باشد؟